KURUMSAL

Kurumsal Bilgilerimiz

KURULUŞ

 

Ankara Ostim Sanayi Bölgesinde 2006 yılında Enis Sarıkaya tarafından kurulmuştur. O yıllarda sektöründe kurulan Türkiye çapında ilk firmalardan biriydik. Şuanda birikim ve tecrübemiz ile kalitemizi 2006 yılından bu yana arttırarak geldik. Sektöründe güven ve kalite konusunda öncülük kazanmış olan firmamızla çalışmalarımız gelişerek ve büyüyerek devam etmektedir. Teşekkür ederiz.  Enis Sarıkaya.

VİZYON

 

Gelişmekte olan ülkemizde firmalar ve bu firmaların ülke ekonomisine katkısı büyüktür. Her firma kendi alanında en iyi ve en kaliteli ürünü değerli müşterilerine vermekle sorumludur. Bizde bu düsturla yola çıkmış ve bu çerçevede gelişen teknoloji ve imkanlara ayak uydurarak sektöründe 1 numara olmayı kendine vizyon edinmiş bir kuruluşuz.

MİSYON

 

Ensa Kalıp 2006 yılından bu yana hizmet veren bir firmadır. Kuruluşumuzdan beri misyonumuz büyümek ve büyürken de kalitemizi ve çalışma alanımızı genişletmek olmuştur. Gerek Yurtiçi ve gerek Yurtdışı olmak üzere Numune Kalıp alanında satışlarımızı her geçen gün en iyi seviyelere çıkarmayı kendimize misyon edindik. Bu misyonun yanında çalıştığımız her firma veya şirketten olumlu dönüşler almaksa bu misyonun önemli diğer bir parçasıdır.